HAKKIMIZDA

Ön üretimli yapıların proje, satış, imalat ve montaj süreçlerinde firmaların ilgili işi A’dan Z’ye tamamen teslim edebileceği kadar geniş bir yelpazede profesyonel bir hizmet sunmak amacıyla yola çıkarak kurduğumuz PRAMO; bu bağlamda bünyesinde 15 yıllık bilgi ve birikime sahip yönetici mühendisler barındırmaktadır. Kendi alanında uzman personellerle çalışmayı ilke edinen PRAMO’da; deneyimli montaj ekipleri, çağdaş proje tasarımcıları ve ustalıkla teknolojiyi aynı potada eriten üretimcilerle çalışarak maksimum verim sağlamayı hedeflemekteyiz.

Sektörün ihtiyaçlarını aramaktan ve bu konularda aksiyon almaktan çekinmeyen yapısıyla PRAMO; acil yaşam ünitesi ve zırhlı konteyner gibi Ar-Ge çalışmalarıyla; katma değer yaratmak hedefine de konsantre olmaktadır.

Geleceğin yapı sistemi hafif çelik karkaslı yapılara yatırım yapan PRAMO, Türkiye’yi betonarme alışkanlığından kurtararak çok daha verimli olan bu sisteme geçişine destek vermektedir.

Katma değer yaratacak olan çalışmaların yanında, az bilinirliğine rağmen yoğun ilgi gören prefabrik konutların halka direkt ve ekonomik olarak ulaştırmak için de çalışmalar yapmaktayız. Bu bağlamda PRAMO olarak bir departmanımız ile tamamen prefabrik konut isteklerine cevap vermekteyiz. Bölgesel ilgiye direkt cevap verebilmek adına, Sakarya’da showroom açmış, Yalova, Konya, Samsun ve Adana bölgelerinde de bayilik çalışmalarını devam ettirmekteyiz.

NEDEN PRAMO?

LOKASYON BAĞIMSIZ

Türkiye’nin her bölgesinde ve 100’den fazla ülkede hizmet sunma.

PRATİK ÇÖZÜMLER

Sektörde karşılaşılan her türlü soruna pratik yaklaşımlar ve profesyonel çözümler sunma.

DENEYİMLİ KADRO

Deneyimli mühendis kadrosu ve uzman montaj ekipleri ile organize mobilizasyon yönetimi.

ZAMANINDA TESLİM

Müşterilerimizin vaktinin ne kadar değerli olduğunun bilinciyle çalışma hayatımızın her alanında verdiğimiz sözleri zamanında gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

15 YILLIK DENEYİM

15 yıllık sektör deneyimi ile organize mobilizasyon yönetimi.

KALİTELİ HİZMET

Ana Projenin yönetim süreçlerine mobilizasyon organizasyonun getirdiği iş yükünü güvenilir şekilde devralıp, işverenin ana işine daha sağlıklı odaklanmasına yardımcı olma.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
BİZ SİZİ ARAYALIM!

Yalnızca iletişim bilgilerinizi bırakın ve hangi ürün hizmeti hakkında bilgi almak istediğinizi belirtiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Hangi hizmet hakkında bilgi almak istiyorsunuz?

X
FİYAT İSTEYİN